Willem den Ouden (1928) studeerde en doceerde aan de Rijksacademie in Amsterdam. Sinds hij zich in de jaren zestig in het Betuwse dorp Varik vestigde, legt hij de Waal vast en - de laatste jaren - vooral het licht boven de Waal. Werk van Den Ouden bevindt zich in talloze particuliere en museale collecties. Recentelijk waren er exposities van zijn werk in het rembrandthuis, Museum het Valkhof, Teylers museum en Moyland museum.
Willem den Ouden maakte deze ets in een oplage van 20 exemplaren van het plaatsje Zaltbommel aan de Waal. De afmeting van de ets is 8,5 x 14 cm.
|
Alle bestellingen zijn exclusief handling en porto. Bestellingen worden in volgorde van binnenkomst behandeld. Voor meer informatie over deze prent belt of mailt u met de uitgeverij.
